• Sport

Ballkani i Ilir Dajës dhe Struga e Duros njohin rivalët në Champions League

Ballkani si kampione e Kosovës dhe Struga si kampione në Maqedoninë e Veriut, janë dy skuadrat e tjera shqiptare që luajnë në turin e parë të Ligës së Kampioneve. Dy skuadrat janë njohur sot rivalët që do të kenë në short.

Në Nion të Zvicrës u hodh shorti i Championsit, teksa dy skuadrat janë pozicionuar në të njëjtën vazo dhe kundërshtarët janë relativisht të vështirë për të dyja ekipet.

NDESHJET:

BALLKANI-LUDOGORETS

ZALGIRIS-STRUGA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *