• Raportime

Atletet e Skënderbeut shpallen “Kampion Kombetar” për të reja

Korça vijon të prodhojë talente pafund në sport. Ditën e djeshme, ateletet e Skënderbeut u shpallen Kampion Kombetar për të reja “femra U-20” në garat e zhvilluara në stadiumin “Elbasan Arena”.

Një paraqitje shumë e mirë si për femra ashtu dhe për meshkuj e atletëve nga qyteti i Korçës, që në fund u shpërblyen me trofeu. Padyshim një punë e shkëlqyer si nga nga atletet, por edhe trajnerët për punën e madhe qe është bërë në vitin 2023.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *