• Korça

Alolli shpalos programin për bujqësinë: Ofrojmë zgjidhje të qëndrueshme

Kandidatja e koalicionit “Bashkë Fitojmë” për bashkinë Korçë, Ledina Alolli ka shpalosur disa nga pikat e programit të saj për bujqësinë dhe zhvillimin e saj në zonën e Korçës. Ajo është shprehur se sot bujqësia ndodhet në një situatë të vështirë për shkak të keqmenaxhimit në nivel qëndror dhe vendor ndërsa është shprehur se në programin e saj janë ofruar zgjidhje të qëndrueshme dhe mundësi për zhvillimin e bujqësisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *