• Korça

Aksident në hyrje të Korçës, automjetet përplasen kokë më kokë

Një aksident rrugor ka ndodhur sot në rrugën nacionale Korçë – Pogradec, në afërsi të fshatit Bulgarec.

Mjetet tip Golf7 dhe Mercedes Benz janë përplasur kokë më kokë, duke shkaktuar dëme të mëdha materiale, fatmirësisht pa të lënduar.

Si pasojë e aksidentit është krijuar trafik i gjatë dhe policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *